אירוס טכנולוגיות סביבה בע"מ, הינה בעלת ותק של 22 שנה בתחום הנדסת  איכות סביבה  וייעוץ טכנולוגיות סביבתיות מתקדמות.
כחלק מהחזון המניע אותה, פועלת חברת אירוס טכנולוגיות סביבה בע"מ להגברת המודעות לשמירה על איכות הסביבה בישראל - באמצעות קשרי עבודה הדוקים עם משרד הבריאות, המשרד להגנת הסביבה, פיקוד העורף, נציבות המים וגופים ומוסדות נוספים כגון:  
מפעלי תעשייה ומזון, חברות דלק, חברות תעופה ותחבורה וכד'.

 
השירותים מיועדים ליזמים וחברות קבלניות, מפעלים וגופים בסקטור הפרטי והציבורי וכוללים:
הכנת פרשה טכנית לטיפול בשפכים ותכנון מתקנים, ליווי מקצועי בפני הרשויות השונות במגוון נושאים כגון:
בקשות להיתרי בניה, ובכללם דרישות לביצוע סקר זיהום קרקע וטיפול בקרקע, הכנת תיקי מפעל, נוהלי חירום, הערכת סיכונים, סקר מרחקי הפרדה ממקורות סיכון נייחים וכד', כל זאת בהתאם לתנאים ברישיון העסק מטעם המשרד להגנת הסביבה או היחידה הסביבתית ועמידה בתקנות ובחוקים סביבתיים.
בנוסף, מתן חוות דעת מקצועיות מטעם מומחים למשרדי עורכי דין ויועצים משפטיים וסיוע להטמעת הדרישות. כל אלה, עד לשלב קבלת האישורים הנדרשים מרשויות הסביבה השונות.

מחויבות החברה:
חברת אירוס טכנולוגיות סביבה בע"מ מחויבת למצוינות, מקצועיות ושירות ברמה הגבוהה ביותר והינה בעלת יתרון טכנולוגי ומקצועי המבטיח ללקוחותיה חיסכון כספי עצום בעלויות. בבסיס פעילות החברה עומדים חזון ותפישת עולם כוללת, הרואה בשמירה על איכות הסביבה מרכיב חיוני והכרחי להשגת איכות חיים גבוהה בישראל ובעולם. 
אנו, הצוות המקצועי בחברת אירוס טכנולוגיות סביבה בע"מ, שמים דגש מיוחד על הבנת צורכי הלקוח ועל יחס אישי ואמין ללא פשרות! 

חזון החברה: 
חברת אירוס טכנולוגיות סביבה בע"מ שמה לה כמטרה להיות חברת ייעוץ ומתן פתרונות הנדסיים, מובילה בישראל,  הפועלת יחד עם לקוחותיה לניהול סוגיות איכות הסביבה, הבריאות והבטיחות, על מנת לסייע להם להגיב לאתגרי "פיתוח בר-קיימא" – "פיתוח הפוגש את הצרכים של ההווה, מבלי להתפשר על הצרכים של הדורות הבאים".
 
על פרח האירוס:
בכתבים מקודשים שנשמרו במנזרים בטיבט מתואר האירוס כצמח שנמסר בראשונה לבני האדם למרגלות ההימלאיה. צורתו המיוחדת מסמלת את השילוש הטיבטי - המחזוריות, העוצמה והשפע!
היוונים הקדומים כמעט האלילו את צמח האירוס, הנראה בגווניו הרבים כהשתקפות הקשת בענן - סמלה של הנימפה־האלה, איריס, שנחשבה במיתולוגיה כמשרתת של הֶרָה, מלכת השמים. איריס לא שכבה לישון מעולם, הייתה ערה לכל קריאה ונחשבה שליחת אלי האולימפוס אל בני האדם; באמצעות נפנוף צעיפה פרשה את קשת הפלאים בעלת שבעים הצבעים וקישרה בין שמים לארץ.

ההיסטוריה של צרפת מייחסת לאירוס חשיבות מיוחדת, ב־1180, ערב צאתו אל מסע הצלב השני, בחר לואי השביעי מלך צרפת את האירוס כסמלו וכעיטור למגיני חייליו. המסורת מבארת את הסיבה לבחירת האירוס בסיפור הבא: באחד הקרבות כותר לואי על ידי אויביו, נדחק עם אביריו אל גדת נהר ועמד ליפול בשבי. לפתע הבחין המלך בפרח אירוס המבצבץ מהמים, וכך זיהה את המעבר הרדוד שהביא להצלתו. הוא חצה ברכיבה את הנהר ונמלט. להנצחת האירוע הוא בחר את פרח האירוס כסמל מלכותו, ומאז מכונה האירוס "פרחו של לואי" (fleur de Louis).

אודותינו