העולם המודרני, זה שיודע להמציא המצאות שונות ומגוונות ולהפעיל מפעלים ומערכות גדולות תורם בכך רבות לאנושות. אולם מנגד אותם המפעלים בדיוק מזהמים את האוויר וגורמים נזקים כבדים מאוד לאזורים שלמים על גבי הגלובוס. תופעות הזיהום של מפעלים וגורמים כאלו ואחרים הן תופעות גלובליות המעסיקות את כל מדינות העולם המודרני.

עם השנים חוקקו חוקים ותקנות על מנת לשלוט בכל אותה פסולת מזהמת. היתר רעלים הוא אחת הדרכים על מנת להתמודד עם רעלים כאלה ואחרים הנפלטים ממפעלים בצורות שונות ומשונות. היתר רעלים קובע כללים ברורים ומדויקים איך נכון להתנהג עם רעלים כאלה ואחרים ומזהמים מסוגים שונים. היתר רעלים מורה לכל מפעל וכל מי שעוסק עם חומרים מסוכנים כאלה ואחרים איך לאחסן אותם כראוי על מנת שלא ידלפו ויגרמו נזק לטבע ולבני האדם, איך לשלט נכון את האזורים המסוכנים, מה הם הקריטריונים לשינוע והעברת חומרים כאלה ואחרים ממקום למקום וכמו כן על הדרך הנכונה להתנהלות באירועים חריגים בהם מעורבים רעלים.

חברת אירוס טכנולוגיות סביבה בע"מ פועלת על מנת לעזור לבעלי מפעלים להתנהל נכון עם מצבים שבהם יש לטפל במקרים כאלה ואחרים של פסולת רעילה או כל סוג אחר של מזיקים.

היתר רעלים? איך בוחרים את החברה לטיפול בחומרים מסוכנים?

ראשית כל חשוב מאוד להבין כי מי שמטפל בחומרים מסוכנים הנפלטים ממפעלים כאלה או אחרים יש לו אחריות רבה מאוד ועל כן אין להקל ראש בהתנהלות נכונה אל מול רשויות החוק מצד אחד ואל מול הצורך לשמור על סביבה נקייה ובריאה. על כן חשוב מאוד כי חברה מנוסה ובעלת ידע רב וכל האמצעים הנדרשים תטפל בחומרים מסוכנים אלה באחריות ובמקצועיות.

אירוס טכנולוגיות סביבה בע"מ לשירותכם!

חברת אירוס טכנולוגיות סביבה בע"מ פועלת מזה עשרים ושתיים שנה בתחום הנדסת איכות הסביבה. ידע רב וניסיון רב בהתנהלות אל מול משרדים ממשלתיים. טיפול איש ומקצועי וכמו כן ייעוץ והכוונה באחריות ובמקצועיות.

היתר רעלים