סקרי הערכת סיכונים
מה הוא סקר סיכונים? מי צריך לערוך סקר סיכונים? איך בוחרים את החברה האיכותית ביותר על מנת לערוך סקר סיכונים? מה המשמעות של בדיקת הקרקע או מי התהום?

מדינת ישראל כמו עוד מדינות מתקדמות אחרות לוקחות מאוד ברצינות את כל נושא הגנת הסביבה מפני נזקים הנגרמים מפסולת רעילה או שפכים כאלה ואחרים המזהמים את הקרקע ואת הים. הרבה מאוד מפעלים וגורמים כאלה ואחרים בתעשייה פולטים אל מחוץ לתחום האזור בשליטתם רעלים שמזהמים את הקרקע.

הטיפול בתחום זה הוא באחריות אותם המפעלים המזהמים, על כן החליטה מדינת ישראל על מספר תקנות ודרכי התנהלות על מנת לצמצם עד למינימום האפשרי את הזיהום. סקר סיכונים זו אחת הדרכים ואחת הצורות להתמודד עם מקרים כגון אלה. על כל חברה או מפעל לערוך בדיקה מעמיקה אחת לתקופה על מנת לוודא כי לא נגרם נזק סביבתי. עריכת סקר סיכונים זה למעשה האינטרס של כל הגורמים, החל מבעלי המפעל ועד לאחרון האזרחים.

כמו כן מחויב כל מפעל העוסק ופולט חומרים רעילים כאלה ואחרים לטפל כראוי בכל אותם גורמים מזיקים. הטיפול כולל בין השאר את הידע הנדרש אחסון חומרים כאלה ואחרים, שילוט נכון ומדויק על מנת למנוע פגיעות בנפש, ידע בהעברת חומרים אלו ממקום למקום בצורה הבטוחה ביותר וכמו כן ידע בטיפול באירועים חריגים כאלה ואחרים.

איך בוחרים את החברה לביצוע סקר זה?
כאמור את מלאכת ביצוע הבדיקות המעמיקות ביותר למען הבטיחות הסביבתית חשוב מאוד שיבצע צוות מיומן אשר רכש ניסיון רב ויש לו את כל האמצעים הנדרשים לבדוק לתפעל נכון פסולת רעילה וכו'. כמו כן חשוב מאוד להתמחות בתחום על מנת לבצע בדיקת מי התהום ובדיקת הקרקע על הצד הטוב ביותר.

חברת אירוס טכנולוגיות סביבה בע"מ לשירותכם!
לחברת יש את כל הידע הנדרש בהנדסת איכות הסביבה. כמו כן ניסיון של למעלה מעשרים שנים בטיפול ועזרה למפעלים, תחנות דלק, חברות תחבורה, חברות תעופה ועוד. כמו כן הצוות המקצועי של אירוס טכנולוגיות סביבה ונכסים ייעצו ויכוונו אתכם במקצועיות ובאחריות.